Cadre didactice nivel gimnazial

NR. CRT. NUME INT PRENUME DISCIPLINA PREDATĂ ALTE DISCIPLINIE PREDATE GRAD DIDACTIC MOD ÎNCADRARE DIRIGENȚIE
1. BANDICI I EMANUELA LILIANA Limba și literatura română Limba latină 1 TITULAR VI A
2. FURDUI P VERONICA MIRONA Limba și literatura română Limba franceză 2 TITULAR VIII D
3. ISPAS Z ANCA MARIA Limba și literatura română Limba franceză 2 TITULAR VII A
4. NEGREA N PETRU Limba și literatura română Limba latină 1 TITULAR VII B
5. BAȘNĂU D DORINA RAMONA Limba engleză   1 TITULAR DETAȘAT  
6. GRAD E EMILIA MARIA Limba engleză   2 TITULAR VI B
7. MITRU E MIHAELA  ADRIANA Limba engleză   2 TITULAR VIII B
8. OARGA I MARIA ADINA Limba engleză   1 TITULAR V D
9. PĂCURAR I IULIA MONICA Limba franceză   2 TITULAR VIII C
10. DIMITRIU C LIGIA VALERIA Limba franceză   Doctorat TITULAR V B
11. VĂCARIU G ILEANA VIORICA Limba franceză   2 TITULAR DETAȘAT  
12. VOINA A CRISTINA Limba germană   2 SUPLINITOR CALIFICAT  
13. RUSU P PETRIANA SORINA Limba germană   Debutant SUPLINITOR CALIFICAT  
14. BĂRBATU G MARIA CAMELIA Matematică   Definitiv TITULAR DETAȘAT  
15. BOJOR N ANA-MARIA Matematică   1 TITULAR  
16. MARINESCU A RODICA FLORICA Matematică   1 TITULAR  
17. SAVA V GABRIELA CORINA Matematică   1 TITULAR V C
18. VLAD A ALEXANDRINA MIHAIELA Matematică   1 TITULAR VI E
19. CONSTANTIN E ELISABETA ADRIANA Fizică   1 TITULAR VIII A
20. LAZEA N SANDA SIMONA Fizică   1 TITULAR DETAȘAT  
21. MATEESCU M MIHAELA Chimie Fizică 1 TITULAR VIII E
22. CĂLIN G GHEORGHE Biologie 1 TITULAR  
23. ȚĂRAN G ILEANA Biologie 1 TITULAR  
24. AVRAM M MARCELA Istorie   2 TITULAR DETAȘAT  
25. BOIAN I IOAN DANIEL Istorie Cultură civică 1 TITULAR VII C
26. BARBU I IOAN DANIEL Istorie   2 TITULAR DETAȘAT  
27. CINĂZAN V LUCIA Cultură civică 1 TITULAR DETAȘAT
28. GOMBOȘ I IONEL Geografie Istorie 1 TIT  
29. ALBU P CRISTINA MARIA Religie ortodoxă   1 TITULAR DETAȘAT V A
30. PLEŞA I OANA RALUCA Religie ortodoxă   Definitiv TITULAR DETAȘAT  
31. OPREAN A ANCUȚA LAURA Religie ortodoxă   Definitiv SUPLINITOR CALIFICAT  
32. GROZAV V VASILE Educație fizică și sport 1 TITULAR VI C
33. LEGIAN A ALEXANDRA DELIA Educație fizică și sport   Debutant SUPLINITOR CALIFICAT  
34. NEGRESCU S MIHAI Educație fizică și sport 2 TITULAR
35. UNCHIAȘ I RAUL OLIVER Educație fizică și sport D TITULAR VI D
36. WAINBERG-DRĂGHICIU S PETRU STELIAN Educație fizică și sport 2 TITULAR VII D
37. POPA M ELENA Educație muzicală   1 TITULAR  
38. HAUPTCORN G DAN Educație plastică D TITULAR DETAȘAT  
39. BOTH F FRANCISC Educație plastică 2 SUPLINITOR CALIFICAT  
40. NEAMȚU S MARCEL Educație tehnologică 2 TITULAR  
41. TĂNASE T RODICA Educație tehnologică 1 TITULAR  
42. ȚURCAȘ N ANGELA Educație tehnologică   1 TITULAR