Orar clase

ORAR CLASE

Clasa a V-a A

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
12 Română Informatică Tehonologie Engleză Română
13 Biologie Engleză Română Matematică Matematică
14 Ed. fizică Matematică Matematică Română Istorie
15 Istorie Română Franceză Ed. fizică Religie
16 Muzică Germană (opţ) Geografie Dirigenţie Franceză
17 Desen

 

_______________________________________

Clasa a V-a B

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
12 Religie Franceză Română Franceză Matemtică
13 Matematică Matematică Engleză Română Istorie
14 Engleză Biologie Geografie Ed. fizică Dirigenţie
15 Ed. fizică Informatică Desen Matematică Română
16 Română Română Istorie Germană (opţ) Muzică
17 Tehnologie

_______________________________________

Clasa a V-a C

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
12 Română Română Engleză Matematică Desen
13 Geografie Istorie Matematică Română Franceză
14 Biologie Dirigenţie Ed. fizică Istorie Engleză
15 Matematică Matematică Română Religie Tehnologie
16 Ed. fizică Informatică Germană (opţ) Muzică Română
17 Franceză

_______________________________________

Clasa a V-a D

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
12 Română Engleză Ed. fizică Matematică Engleză
13 Ed. fizică Religie Franceză Geografie Desen
14 Matematică Română Română Română Informatică
15 Biologie Matematică Germană (opţ) Română Muzică
16 Franceză Istorie Matematică Dirigenţie Tehnologie
17 Istorie

_______________________________________

Clasa a V-a E

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
12 Ed. fizică Română Matematică Religie Tehnologie
13 Română Biologie Engleză Matematică Engleză
14 Geografie Franceză Istorie Română Matematică
15 Muzică Matematică Română Germană (opţ) Franceză
16 Desen Ed. fizică Română Informatică Dirigenţie
17 Istorie

_______________________________________

Clasa a VI-a A

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
12 Biologie Fizică Engleză Română Geografie
13 Română Informatică Română Engleză Română
14 Matematică Istorie Matematică Religie Fizică
15 Ed. fizică Română Matematică Matematică Dirigenţie
16 Franceză Muzică Ed.fizică Tehnologie Desen
17 Geografie Germană (opţ) Biologie

_______________________________________

Clasa a VI-a B

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
12 Engleză Matematică Matematică Informatică Religie
13 Română Română Română Română Tehnologie
14 Matematică Geografie Engleză Matematică Biologie
15 Geografie Germană (opţ) Dirigenţie Muzică Franceză
16 Fizică Franceză Desen Istorie Fizică
17 Ed. fizică Biologie Ed. fizică

_______________________________________

Clasa a VI-a C

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
12 Franceză Matematică Geografie Dirigenţie Engleză
13 Matematică Română Matematică Franceză Religie
14 Fizică Fizică Română Matematucă Română
15 Română Muzică Tehnologie Informatică Biologie
16 Ed. fizică Biologie Engleză Geografie Desen
17 Germană (opţ) Istorie Ed. fizică

_______________________________________

Clasa a VI-a D

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
12 Matematică Dirigenţie Biologie Engleză Franceză
13 Ed.fizică Engleză Tehnologie Matematică Biologie
14 Desen Română Română Geografie Religie
15 Română Istorie Matematică Ed.fizică Fizică
16 Geografie Matematică Franceză Română Informatică
17 Fizică Muzică Germană (opţ)

_______________________________________

Clasa a VII-a A

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
12 Biologie Geografie Matematică Biologie Franceză
13 Engleză Matematică Română Matematică Română
14 Română Muzică Chimie Ed.fizică Chimie
15 Matematică Fizică Istorie Tehnologie Civică
16 Desen Română Franceză Fizică Religie
17 Istorie Ed. fizică Engleză Informatică Dirigenţie

 

_______________________________________

Clasa a VII-a B

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
12 Engleză Română Română Română Engleză
13 Matematică Civică Engleză Franceză Chimie
14 Română Informatică Matematică Matematică Ed. fizică
15 Fizică Ed. fizică Istorie Geografie Desen
16 Tehnologie Chimie Muzică Biologie Biologie
17 Franceză Matematică Fizică Istorie Religie

_______________________________________

Clasa a VII-a C

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
12 Engleză Istorie Engleză Română Civică
13 Franceză Matematică Matematică Biologie Română
14 Română Română Dirigenţie Matematică Religie
15 Fizică Biologie Geografie Fizică Matematică
16 Istorie Ed. fizică Desen Franceză Ed. fizică
17 Muzică Informatică Chimie Tehnologie Chimie

_______________________________________

Clasa a VII-a D

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
12 Chimie Engleză Chimie Matematică Matematică
13 Fizică Geografie Matematică Istorie Engleză
14 Istorie Franceză Română Informatică Dirigenţie
15 Română Română Muzică Română Biologie
16 Matematică Fizică Tehnologie Religie Civică
17 Biologie Ed. fizică Desen Franceză Ed. fizică

__________________________________

Clasa a VII-a E

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
12 Civică Istorie Română Engleză Matematică
13 Engleză Ed. fizică Chimie Religie Informatică
14 Română Matematică Matematică Franceză Desen
15 Franceză Fizică Fizică Română Ed. fizică
16 Biologie Română Istorie Matematică Chimie
17 Tehnologie Dirigenție Geografie Muzică Biologie

________________

Clasa a VIII-a A

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8 Ed. fizică Matematică Matematică Matematică Matematică
9 Latină Geografie Fizică Română Geografie
10 Română Română Biologie Chimie Tehnologie
11 Chimie Istorie Română Istorie Franceză
12 Religie Matematică (opţ) Franceză Fizică Desen/Muzică
13 Engleză Civică Ed. fizică Engleză Dirigenţie

_______________________________________

Clasa a VIII-a B

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8 Matematică (opţ) Română Ed. fizică Istorie Fizică
9 Engleză Latină Biologie Chimie Tehnologie
10 Chimie Istorie Română Română Dirigenţie
11 Română Geografie Matematică Geografie Civică
12 Franceză Matematică Fizică Matematică Muzică/Desen
13 Religie Franceză Engleză Ed. fizică Matematică

_______________________________________

 Clasa a VIII-a C

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8 Chimie Ed. fizică Fizică Chimie Geografie
9 Engleză Istorie Română Română Matematică
10 Română Geografie Matematică Istorie Matematică (opţ)
11 Franceză Matematică Biologie Matematică Tehnologie
12 Matematică Religie Engleză Franceză Latină
13 Desen/Muzică Franceză Civică Ed. fizică Fizică

_______________________________________

Clasa a VIII-a D

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8 Religie Franceză Biologie Ed. fizică Tehnologie
9 Chimie Engleză Engleză Istorie Română
10 Matematică (opţ) Matematică Fizică Română Dirigenţie
11 Română Matematică Română Franceză Geografie
12 Matematică Română Civică Matematică Chimie
13 Istorie Ed. fizică Geografie Fizică Muzică/Desen

ORAR PROFESORI