Orar clase

ORAR CLASE

Clasa a V-a A

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
12 Română Matematică Matematică Engleză Română
13 Franceză Română Română Română Istorie
14 Istorie Tehnologie Germană (opţ) Matematică Biologie
15 Engleză Religie Dirigenție Civică Matematică
16 Muzică Geografie Franceză Desen Ed. fizică
17 Ed. fizică  TIC

_______________________________________

Clasa a V-a B

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
12 Română Română Engleză Română Franceză
13 Matematică Ed. fizică Română Matematică Engleză
14 Dirigenție Franceză Matematică Română Matematică
15 Istorie Geografie Germană TIC Muzică
16 Biologie Religie Desen Civică Istorie
17 Ed. fizică Tehnologie

_______________________________________

Clasa a V-a C

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
12 Ed. fizică Română Franceză Matematică Istorie
13 Istorie Dirigenţie Engleză Biologie Religie
14 Matematică Matematică Română Română Română
15 Engleză Ed. fizică Matematică Franceză Română
16 Desen Civică Geografie Tehnologie TIC
17 Germană (opţ)  Muzică

_______________________________________

Clasa a VI-a A

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
12 Biologie Matematică Română Română Geografie
13 Matematică Engleză Matematică Matematică Biologie
14 Fizică Română Franceză Franceză Religie
15 Română Mauzică TIC Dirigenție Tehnologie
16 Engleză Ed. fizică Germană (opţ) Ed. fizică Fizică
17 Istorie Desen

_______________________________________

Clasa a VI-a B

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
12 Engleză Română Matematică Matematică Engleză
13 Matematică Tehnologie Română Dirigenție Matematică
14 Română Religie Geografie Română Istorie
15 Biologie TIC Ed. fizică Franceză Franceză
16 Fizică Desen Muzică Germană (opţ) Ed. fizică
17 Biologie  Fizică

_______________________________________

Clasa a VI-a C

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
12 Istorie Tehnologie Română Geografie Matematică
13 Matematică Matematică Franceză Germană (opţ) Română
14 Biologie Engleză Biologie TIC Dirigenție
15 Fizică Religie Engleză Matematică Fizică
16 Română Franceză Română Ed. fizică Muzică
17 Desen Ed. fizică

_______________________________________

Clasa a VI-a D

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
12 Matematică Dirigenție Română Franceză Ed. fizică
13 Română Biologie Germană (opț) Matematică Română
14 Engleză Matematică Engleză Biologie Matematică
15 Fizică Franceză Geografie Română Fizică
16 Istorie Tehnologie Ed. fizică Religie Desen
17 Muzică TIC

_______________________________________

Clasa a VI-a E

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
12 Germană (opț) Română Tehnologie Română Engleză
13 Engleză Franceză Română Franceză Matematică
14 Română Dirigenție Matematică Matematucă Muzică
15 Religie Matematică Biologie Geografie Istorie
16 Biologie Ed. fizică Ed. fizică TIC Fizică
17 Fizică Desen

_______________________________________

Clasa a VII-a A

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
12 Matematică Matematică Geografie Matematică Română
13 Română Engleză Matematică Română Ed. fizică
14 Engleză Franceză Română Germană (opţ) Franceză
15 Ed. fizică Biologie Muzică Tehnologie Biologie
16 Fizică Fizică Desen Română (opț) Religie
17 Dirigenție Chimie  Istorie Civică  Chimie

_______________________________________

Clasa a VII-a B

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
12 Română Civică Germană (opț) Engleză Matematică
13 Biologie Matematică Engleză Română (opț) Franceză
14 Matematică Biologie Fizică Matematică Română
15 Religie Română Chimie Fizică Chimie
16 Ed. fizică Română Tehnologie Desen Geografie
17 Istorie Dirigenție Muzică franceză Ed. fizică

_______________________________________

Clasa a VII-a C

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
12 Matematică Engleză Fizică Matematică Civică
13 Germană (opț) Română Matematică Engleză Matematică
14 Religie Dirigenție Chimie Fizică Română
15 Română franceză Română Română Geografie
16 Istorie Chimie Biologie Franceză Desen
17 Biologie Muzică Ed. fizică Tehnologie Ed. fizică

_______________________________________

Clasa a VII-a D

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
12 Engleză Franceză Română Chimie Română
13 Română Română Engleză Dirigenție Română (opț)
14 Matematică Matematică Tehnologie Civică Geografie
15 Biologie Fizică Matematcă Germană Matematică
16 Ed. fizică Muzică Fizică Franceză Chimie
17 Religie Istorie Ed. fizică Desen Biologie

_______________________________________

Clasa a VIII-a A

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8 Română Geografie Biologie Dirigenție Matematică
9 Istorie Matematică (opț) Latină Română Română
10 Română Engleză Geografie Istorie Franceză
11 Franceză Matematică Chimie Religieă Fizică
12 Matematică Civică Matematică Engleză Sport
13 Fizică Chimie Tehnologie Desen
14 Ed. fizică

__________________________________

Clasa a VIII-a B

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8 Geografie Latină Română Engleză Română
9 Română Română Biologie Civică Matematică
10 Franceză Matematică (opț) Chimie Istorie Geografie
11 Matematică Engleză Matematică Matematică Franceză
12 Religie Chimie Dirigenție Fizică Tehnologie
13 Ed. fizică Istorie Fizică
Ed. fizică

_______________________________________

Clasa a VIII-a C

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8 Chimie Dirigenție Engleză Engleză Tehnologie
9 Matematică Biologie Matematică (opț) Matematică Istorie
10 Geografie Matematică Română Religie Latină
11 Română Română Fizică Matematică Geografie
12 Ed. fizică Franceză Chimie Română Desen
13 Istorie Civică Ed. fizică Franceză Fizică

_______________________________________
Clasa a VIII-a D

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8 Franceză Română Ed. fizică Istorie Engleză
9 Chimie Latină Matematică Engleză Tehnologie
10 Matematică (opț) Biologie Franceză Chimie Română
11 Română Civică Matematică Română Matematică
12 Istorie Matematică Dirigenție Ed. fizică Desen
13 Religie Fizică Geografie Geografie  Geografie

____________________________________